Global D - французька компанія, яка спеціалізується на розробці, виготовленні та постачанні високоякісних медичних інструментів для імплантології, ортодонтії, передімплантаційної та щелепно-лицевої хірургії.

Ми працюємо із великим натхненням, розвиваючи тісні стосунки з користувачами нашої продукції. На додаток до нашої продукції, розробленої в продуктивній співпраці із досвідченими фахівцями, ми надаємо її користувачам підтримку в розвитку їх професійних вмінь та навичок. Керуючись цією ідеєю, ми створили професійну спільноту, якій пропонуємо різноманітні заходи, зустрічі та навчальні програми задля надання можливості поділитися своїм досвідом та знаннями.

 

Значна кількість наших зусиль спрямована на те, щоб стати командою професіоналів відповідальною за наданн​я компетентних консультацій та послуг фахівцям, які використовують нашу продукцію.

З ефективною взаємодією між різними видами нашої діяльності, враховуючи багаторічних досвід та впроваджуючи інновації в галузі кісткової хірургії, ми забезпечуємо виробництво високоякісної продукції для досягнення гармонії обличчя та привабливості посмішки.

Дізнавайтесь більше про Global D на офіційному сайті компанії